شارژر سوزنی باتری لیتیوم ابزار شارژی

آنچه در این مطلب میخوانید:

انواع شارژر ابزار شارژی

شارژر فست شارژ چیست؟ و تفاوت آن با شارژر معمولی

تفاوت شارژر رومیزی با شارژر سوزنی

چطور تشخیص دهیم که باتری شارژ کامل شده و آنرا از برق بکشیم ؟

نحوه استفاده صحیح از شارژر باتری لیتیومی و افزایش عمر آن

شارژرهای سوزنی دوسر چیست؟

تعمیر شارژر دریل شارژی

تعمیر شارژر اره شارژی

تعمیر شارژر قیچی شارژی

تعمیر شارژر سمپاش شارژی

وارد کننده شارژر ابزار شارژی در ایران


انواع شارژر سوزنی ابزارهای شارژی

شارژرهای ابزار شارژی معمولا به دو نوع شارژر سوزنی و شارژر رومیزی تولید میگردند. این شارژها در ولتاژهای 12.6-16.8-18-21-25-36-48-60-72 ولت تولید میگردند.

جهت خرید انواع شارژر ابزارآلات شارژی (دریل، سمپاش شارژی، قیچی و اره شارژی و ...) اینجا کلیک نمایید


مقایسه شارژر فست شارژ با شارژر معمولی در ابزارهای شارژی

طرز کار شارژر فست شارژ با شارژر معمولی یکی است با این تفاوت که شارژرهای  فست شارژ دارای آمپراژ خروجی بالاتری نسبت به شارژرهای معمولی دارندکه باعث شارژ سریعتر باطری میگردد.

جهت خرید شارژر فست شارژ سوزنی مخصوص انواع دریل شارژی، قیچی شارژی، اره شارژی،کارواش شارژی، بکس شارژی و...اینجاکلیک نمایید


مقایسه شارژر رومیزی با شارژر سوزنی

بیش از ۹۰ درصد ابزارهای شارژی بازار از شارژرهای سوزنی بهره میگیرند، این شارژرها از قیمت مناسبی برخوردارند و ضمن کارایی مناسب فضای کمی را در بسته بندی محصول اشغال میکنند. شارژرهای سوزنی ابزار شارژی بین بسیاری از ابزارهای بازار با برندهای مختلف عمومیت دارند و قابل استفاده برای برندهای گوناگون میباشند.

چه زمانی باطری لیتیوم ما شارژ شده و میتوانیم شارژ آنرا قطع کنیم؟

طرز کار ۹۹ درصد شارژرهای ابزار شارژی بدین شکل است که زمانی که شما شارژر را به برق متصل مینمایید چراغ الای دی کوچک آن به رنگ سبز روشن میشود، پس از اتصال شارژر به باتری چراغ سبز به رنگ قرمز در میاید، تا زمانی که باتری شارژ کامل نشده چراغ قرمز باقی میماند و به محض شارژ کامل باتری چرغ شارژر مجددا سبز میگردد، اکنون شما میتوانید شارژر را از باطری جدا نموده و آنرا از برق بکشید.

دلیل خرابی شارژر باطری دریل شارژی ، اره شارژی ، کارواش شارژی ، قیچی شارژی، سمپاش شارژی و ....

شارژرهای ابزارهای شارژی معمولا به سه دلیل خراب میشوند؛ دلیل اول کیفیت ساخت پایین، دلیل دوم نوسانات برق شهری و دلیل سوم از برق نکشیدن شارژر بعد اتمام عملیات شارژ باطری.

چگونه عمر شارژر ابزار شارژی خود را افزایش دهیم؟

در درجه ی اول بعد از شارژ کامل باتری و جدا کردن باتری از شارژ، شارژر را نیز از پریز برق بکشید و نگذارید که شارژر در پریز برق باقی بماند. باقی ماندن شارژر در پریز برای مدت طولانی عمر آنرا کاهش میدهد.

راهکار دوم استفاده از محافظ برق بر سر راه شارژر میباشد بدین شکل که شارژر را اول به محافظ برق کامپیوتر وصل کنید و بعد دوشاخ محافظ را به پریز برق وصل کنید این کار باعث محافظت شارژر شما در برابر نوسانات برق میگردد و عمر آنرا به طور قابل ملاحضه ای افزایش میدهد.

نکته: در صورتی که شارژر شما دارای دوشاخ مخصوص بازرهای چین و آمریکاست که در پریز فرو نمیرود و مجبور به استفاده از تبدیل دوشاخ برای آن هستید ، حتما و حتما از تبدیل با کیفیت استفاده کنید چرا که تبدیل های بی کیفیتی که در بازار به وفور موجود هستند بر روی دوشاخ شارژر شما لق زده و اتصال دائما قطع و وصل خواهد شد این کار به شدت عمر شارژر شما را کاهش خواهد داد.


شارژر سوزنی دوسر مخصوص ابزار آلات شارژی

شارژر سوزنی دوسر برای اولین بار توسط برند روستیک به بازار معرفی شد، شارژر سوزنی دوسر دارای تکنولوژی ساخت بالایی میباشد که به صورت هوشمند قادر به کنترل و شارژ همزمان هر دو باطری میباشد. این شارژها دارای دو انشعاب کابل میباشند که در انتهای هر کابل یکعدد پلاگ سوزنی تعبیه شده که شما میتوانید به صورت همزمان آنها را به 2 عدد باتری وصل کنید که طبیعتا این آپشن باعث صرفه جویی 50 درصدی در زمان شارژ دو باتری میشود.

شارژرهای دوسر روستیک که در پک قیچی شارژی و اره شارژی روستیک ارائه میشوند فست شارژ نیز میباشند و قابلیت شارژ سریع باتریها را دارند 

شارژر دو سر روستیک از بالاترین سطح کیفی برخوردار میباشد به طوری که طی چندین سال ارائه اره شارژی و قیچی شارژی روستیک به بازار تا بحال حتی یک مورد خرابی شارژر نیز گزارش نشده این شارژرها حتی در برابر نوسانات برق نیز مقاوند

جهت خرید شارژر دوسر روستیک (شارژر دوقلوی روستیک) اینجا کلیک نمایید

تعمیر شارژر انواع ابزار شارژی باتری لیتیومی

شارژر باطری ابزار آلات شارژی قابل تعمیر است اما به دلیل قیمت پایین نمونه نو، تعمیر شارژر خراب مقرون به صرفه نیست، قطعات داخلی آن گران بوده و اجرت تعمیر آن نیز بالاست. شما میتوانید شارژر مناسب دستگاه خود را از همین سایت؛ وبسایت فروشگاهی روستیک ماشین با قیمت بسیار مناسب و ارزانی خریداری بفرمایید. صفحه انواع شارژر از طریق این لینک 

شارژر همه کاره انبر دار 12 ولت

این شارژر به واسطه 2 عدد انبر مثبت و منفی قابلیت قرار گرفتن بر روی قطبهای مثبت و منفی انواع باطری 12 ولت و شارژ آنرا دارد

جهت خرید شارژر انبردار همه کاره اینجا کلیک نمایید

واردکننده شارژر باتری ابزار شارژی در ایران کیست؟

روستیک ماشین بزرگترین وارد کننده شارژر ابزار شارژی در ایران میباشد، چنانچه همکار و یا عمده فروش هستید لطفا جهت اطلاع از قیمت عمده انواع شارژر ابزار با ما تماس بگیرید.

چنانچه مصرف کننده هستید میتوانید شارژر مورد نظر خود را از همین سایت خریداری کنید.

چنانچه برای انتخاب شارژر مناسب برای ابزار شارژی خود نیاز به مشاوره دارید ضمن تماس با روستیک ماشین مشاوره لازم را از پرسنل ما دریافت نمایید.

در پایان از اینکه این مقاله را مطالعه فرموده و دیجی 22 را برای خرید انتخاب مینمایید از شما سپاسگزاریم. 

ضمنا باعث خوشهالی ماست که نظر خود را در مورد این مقاله در بخش دیدگاهها در همین صفحه بیان نمایید.