روستیک ساخت کجاست؟

معروفترین محصول روستیک، قیچی های شارژی این برند میباشند. قیچیهای شارژی روستیک در مدلهای مختلف از سال 1397 تا بحال در بازار ایران حضور دارند. این قیچیها طراحی و ساخت کره جنوبی بوده و از کیفیت بینظیری برخوردارند. تکنولوژی بکار رفته در این قیتچیها پیشرفته ترین تکنولوژی حال حاضر دنیا  بوده که در انحصار کمپانی کره ای تولید کننده این محصول میباشد. قیچی های شارژی روستیک به گفته ی کاربران و هرس کاران حرفه ای عملکردی حتی بهتر از قیچیهای اروپایی داشته و از دوام بسیار بالایی در شرایط سنگین هرس کاری برخوردارند. البته برندهای کپی شده از روستیک نیز در کشور چین تولید میگردند که فقط شباهت ظاهری به این محصول داشته و به هیچ وجه کارایی و دوام آنها قابل مقایسه با روستیک نیست و قطعات داخل آنها نیز متفاوت از روستیک است.

آیا تمامی محصولات روستیک کره ای هستند؟

تمامی قیچیهای شارژی و برخی از مدلهای اره شارژی روستیک ساخت کره جنوبی میباشند. برخی دیگر از محصولات روستیک به مانند دستگاه ها ی بست زن شارژی، قیم بند شارژی، اره های شارژی 40 سانت و ... ساخت کشورهایذ چین و تایوان میباشند. این محصولات نیز در پیشرفته ترین کارخانجات این کشورها با مدرن ترین تکنولوژی تولید میگردند به طوری که همواره در ردیف بهترینهای دنیا قرار میگیرند.

روستیک اصلی را از کجا بخرم؟

شرکت روستیک ماشین مالک برند روستیک و وارد کننده این محصول به ایران میباشد. این شرکت بر روی تمامی محصولات روستیک خدمات پس از فروش طلایی 15 ساله ارائه میدهد همچنین اقدام به صدور کارت گارانتی رسمی برای برخی از محصولات مینماید. روستیک اصلی را از نمایندگان این شرکت و یا از وبسایت رسمی فروش محصولات روستیک ماشین (سایت دیجی 22) خریداری فرمایید.

آیا ادعای برخی از فروشندگان مبنی بر چینی بودن محصولات روستیک صحت دارد؟

در جواب این سوآل ما همیشه به خریدار پیشنهاد میدهیم که یکبار از نزدیک قیچی روستیک را مشاهده و در کنار قیچیهای چینی بازار قرار داده و کیفیت آنها را مقایسه کند. بدون شک در همان ارزیابی اولیه متوجه کیفیت به مراتب برتر برند روستیک با برندهای چینی خواهید شد

و تقریبا بعید است که محصول چینی را بجای روستیک انتخاب کنید. 

در مرحله ی بعدی دوام فنی بینظیر این محصول را به مشتری یادآور میشویم، روستیک تنها برند قیچی شارژی در ایران است که توانسته زیر دست هرس کاران خدماتی و کسانی که سالانه 500 هزار الی یک میلیون شاخه با قیچی شارژی هرس میکنند دوام بیاورد. این قیچی با عملکرد و دوام منحصر بفرد خود خریداران را شگفت زده میکند به شکلی که اکثر خریداران در تماسهای بعدی که با شرکت دارند اظهار میکنند هرگز انتظار چنین عملکرد و دوامی را از یک محصول در بازار ایران نداشته اند و به همین سبب روستیک اکنون به انتخاب اول باغداران و هرس کاران خدماتی در سراسر کشور بدل گشته. این در حالی است که برندهای چینی موجود در بازار از لحاظ دوام حتی به 20 درصد از رکوردهای تعداد برش روستیک در سال نیز نیمتوانند برسند و اکثرا بعد از 2-3 ماه استفاده به شدت مستهلک میشوند به صورتی که از لحاظ اقتصادی نیز تعمیر آنها به صرفه نخواهد بود.

نکته جالب و حائز اهمیت در مورد روستیک اینکه در مناطقی که این قیچی بالاترین میزان فروش خود را دارد شرکت روستیک ماشین از ابتدا تا کنون حتی یک برگه تراکت تبلیغانی نیز پخش نکرده و فروش بالای این برند در این مناطق صرفا به صورت تبلیغات زبانی از یک مشتری به مشتریان جدید بوده.

در پایان ضمن تشکر از مشتریان عزیز برند روستیک که همواره به این برند لطف داشته خدمت خریداران جدید این نکته را عرض مینماییم که شرکت روستیک ماشین به واسطه 60 سال سابقه ی فعالیت در زمینه تجهیزات باغبانی، زراعی و صنعتی و در راس این شرکت مهندس صفایی به عنوان نسل سوم از خانواده صفایی فعال در زمینه بازرگانی و فروش همواره سعی در واردات جدیدترین و با کیفیت ترین محصولات دنیا به میهن عزیزمان داشته و همواره بر عهد خود با مشتریان گرانقدر مبنی بر ارائه محصول با کیفیت و پشتیبانی با خدمات پس از فروش پایبند میباشد.